Kalendarium pielgrzymek

Pielgrzymki w 2017

Luty:

8.02 – pielgrzymka, Stryków

11.02 – pielgrzymka, Kościan

Marzec:

18.03 – pielgrzymka

22.03 – pielgrzymka słabowidzących

23.03 – pielgrzymka, Janów Wielkopolski

Kwiecień:

22.04 – pielgrzymka, parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, Warszawa-Ursynów

Maj:

1.05 - grupa z wyspy Cebu, Filipiny

4.05 – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera, Czapury

11.05 – dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, Iłówiec

17.05 – pielgrzymka, parafia pw. NSPJ, Szczecin

19.05 – pielgrzymka, parafia pw. św. Barbary, Bielsko Biała

20.05 – pielgrzymka, parafia pw. WNMP, Sobota

Czerwiec:

6.06 – Stowarzyszenie Przyjaciół Misji Oblackich

7.06 – doktoranci, Wydział Teologiczny UAM

9.06 – pielgrzymka, dzieci pierwszokomunijne, Zbarzewo Niechłód

10.06 – pielgrzymka, dzieci pierwszokomunijne, Suchy Las

11.06 – klasa III Gimnazjum Katedralnego w Poznaniu z nauczycielem religii

19.06 – klasa III a, b, c z Gimnazjum nr 5 w Lesznie z nauczycielami

20.06 – pielgrzymka, parafia pw. św. Antoniego Padewskiego, Oborniki Śląskie

Lipiec:

5.07 – pielgrzymka, parafia pw. Miłosierdzia Bożego, Wrocław

 

Pielgrzymki w 2016

Sierpień:

6.08 – pielgrzymka, parafia pw. św. Królowej Jadwigi, Długie (diecezja przemyska)

9.08 – pielgrzymka, Wólka Niedźwiecka

12.08 – pielgrzymka, uczestnicy rekolekcji ORARII w Rokitnie, Domowy Kościół Archidiecezji Warszawskiej

17.08 – Koło Gospodyń Wiejskich, Czechowice-Dziedzice

26.08 – pielgrzymka, parafia pw. Miłosierdzia Bożego, Pszczyna

Wrzesień:

2.09 – pielgrzymka, Biuro Radia Maryja, parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i MB Częstochowskiej, Pszczyna

3.09 – pielgrzymka, Lubiń

10.09 – pielgrzymka, parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski, Wołomin

10.09 – pielgrzymka Ruchu Rodzin Nazaretańskich, diecezja ełcka i gdańska

10.09– pielgrzymka Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Wrocław

10.09 – pielgrzymka Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Warszawa

10.09 – pielgrzymka, parafia pw. św. Wawrzyńca, Malawa (Podkarpacie)

11.09 – pielgrzymka, parafia pw. Ducha Świętego, Nowy Sącz

17.09 – pielgrzymka, parafia pw. NSPJ, Nowy Sącz

22.09 – pielgrzymka, parafia pw. NMP Wspomożenia Wiernych oraz Ruch Rodzin Nazaretańskich Katowice-Zarzecze

24.09 – pielgrzymka słuchaczy Radia „Nadzieja”, czytelnicy „Głosu Katolickiego” oraz pracownicy CEM Spes Media Group z Łomży

24.09 – pielgrzymka, Krucjata Wyzwolenia Człowieka, Dębica

Październik:

8.10 – pielgrzymka, Rączyna (diecezja przemyska)

8.10 – Wspólnota Krwi Chrystusa, parafia pw. św. Antoniego Padewskiego, Ostrów Wielkopolski

22.10 – pielgrzymka, parafia pw. św. Mikołaja, Mosina

22.10 – pielgrzymka, parafia pw. św. Macieja, Andrychów

29.10 – pielgrzymka młodych małżeństw z Łodzi, Magdalenki i Torunia

Listopad:

11.11 – pielgrzymka z Gdańska i Gdyni

19.11 – pielgrzymka, parafia pw. Najświętszego Zbawiciela oraz Szkoły Podstawowej nr 23, Wrocław-Wojszyce

25.11 – Duszpasterstwo Młodzieży, parafia pw. Narodzenia Pańskiego, Poznań


Pielgrzymki w 2015

Styczeń:

4.01 – Stowarzyszenie Polskich Archiwistów Państwowych
31.01 – studenci Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu

Luty:

15.02 – Bracia Towarzystwa Św. Wojciecha

Marzec:

16.03 – uczniowie gimnazjalni Zespołu Szkół Zakonu Pijarów

Kwiecień:

1.04 – Teresa i Krzysztof Piątkowscy z Lublina
14.04 – duszpasterze niewidomych

Maj:

15.05 – pielgrzymi z Kazimierza Dolnego
16.05 – dzieci komunijne z Soboty
21.05 – uczniowie z Chociczy
24.05 – dzieci wczesno komunijne ze Skórzewa
29.05 – dzieci komunijne z Suchego Lasu

Czerwiec:

5.06 – uczniowie Gimnazjum nr 59 w Poznaniu
5.06 – członkowie Instytutu Świeckiego Chrystusa Króla
9.06 – księża emeryci z Antoninka
9.06 – pielgrzymi z parafii św. Jana Apostoła w Poznaniu
15.06 – dzieci komunijne z Dolska
20.06 – dzieci ze świetlicy specjalistycznej „Barka” w Gorzowie Wlkp.
21.06 – pielgrzymi z Grodziska Mazowieckiego
21.06 – pielgrzymi z Rokietnicy
27.06 – pielgrzymi z Kmiecina
30.06 - Grupa Adoracyjna i Arcybractwo NSPJ z par. Św. Rodziny w Poznaniu

Lipiec:

4.07 – pielgrzymi z Radomicka
4.07 – pielgrzymka z Hiszpanii
6.07 – pielgrzymka z Wrocławia
9.07 – pielgrzymi z Przeworska
10.07 – pielgrzymi z Końskowola (arch. lubelska)
11.07 – członkowie Rycerstwa Niepokalanej z Białegostoku
27.07 – Siostry Serafitki z Poznania
29.07 – Grupa Odnowy w Duchu Św. w Śremie

Sierpień:

4.08 – pielgrzymka osób niewidomych z Bydgoszczy
11.08 – pielgrzymi z Gdańska

Wrzesień:

3.09 – członkowie Żywego Różańca z Szamotuł
20.09 – pielgrzymi z Margonina

Październik:

3.10 – pielgrzymi z Biezdrowa
15.10 – absolwenci Liceum Pedagogicznego w Wągrowcu
17.10 – członkowie duszpasterstwa akademickiego „Don Bosko” w Poznaniu
26.10 - klerycy Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu

Listopad:

14.11 – pielgrzymi z Rakoniewic
19.11 – pielgrzymi z Nakła
21.11 – ministranci z par. św. Józefa w Lesznie
28.11 – młodzież z par. księży zmartwychwstańców w Poznaniu

Grudzień:

8-11.12 - słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Poznaniu

 

POZNAŃSKI TRAKT EUCHARYSTYCZNY przeczytaj więcej...